DigitalCreativeBoost
Kontaktovat
Bookolo

Komplexní
rezervační
systém

O klientovi

Bookolo má vlastní rezervační systém a channel manager pro ubytovací zařízení. Zároveň poskytuje i marketingové, konzultační a webdesignové služby pro klienty z hospitality segmentu.

Náš cíl

Vytvoření principu a pilířů komunikace celé značky pro různé online kanály. Řízení a vedení komunikace na sociálních sítích, newsletterech a online kampaních.

Strategie

Jelikož se jednalo o relativně novou firmu, museli jsme brand postavit úplně od začátku. Vymysleli jsme společně základy značky, hlavní komunikační pilíře, zadefinovali cílové segmenty a připravili obsahové strategie pro různé situace.

41%
Nových Leadů
2018 - 2019
26%
Nových instalací Bookolo system

Komunikace a obsah

Celý koncept je postaven na obsahu v růzých formátech a jeho šíření ke správným cílovým skupinám ve správné formě a ve správném čase. Využíváme k tomu webové stránky, emailové kampaně, podpůrné mikro projekty a hlavně i obchodní tým Bookola.

Psaní článků

Naše spolupráce není úplně obvyklá. V rámci procesu jsme agenturní tým dokázali částečně integrovat do firemní struktury klienta a řízení projektu tím získalo na dynamice. Aktuálně pro klienta suplujeme i kreativní tým a staráme se o kompletní marketing.

Newsletery

Pomocí newsletterů pomáháme především s upsellem novinek a služeb. Zároveň newslletery slouží jako kanál pro novinky z oboru a novinky ze systému.

Podpořme české hotely

Pomáháme s tvorbou a podporu různých mikro projektů. Jedním z nich je i koncept online prodeje voucherů pro stávající klienty.

Sociální sítě

Sociální sítě - konkrétně LinkedIn a Facebook - jsme také zařadili do našeho komunikačního mixu. Pro každé médium pracujeme s jinou tonalitou sdělení a obsah upravujeme podle publika.

Online kampaně

Veškeré online kampaně jsou úzce navázané na komunikační plán celé značky a obchodní cíle. Technicky pracujeme s různými publiky, které oslovujeme různými tématy podle jejich profilu a také ruznými technikami (například remarketing). Pro kampaně využíváme především Google, Seznam a sociální sítě.

Klíčové body spolupráce

Naše spolurpáce není úplně obvyklá. V rámci procesu jsme agenturní tým dokázali částečně integrovat do firemní struktury klienta a řízení projektu tím získalo na dynamice. Aktuálně pro klienta suplujeme i kreativní tým a staráme se o kompletní marketing.

  1. Strategie a proces řízení agenturního týmu s týmy ze strany klienta.
  2. Komunikační plán pro několik médii od webu po LinkedIn
  3. Systém online kampaní, kde každá část má svůj obchodní nebo komunikační význam.
  4. Spolupráce na dalších marketingových aktivitách a měnsích projektech.

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení