DigitalCreativeBoost
Kontaktovat

Pomůžeme s efektivním růstem malému i velkému e-shopu

img7.png

Ecommerce marketing

Pomůžeme zfektivnit digitální marketing i vašeho e-shopu. Nezáleží nám, jaký máte obrat nebo počet zaměstnanců.

Společně najdeme nejlepší cestu, která pomůže k lepším obchodním výsledkům a plnění vašich byznysových cílů. Kombinujeme znalosti digitálních nástrojů a technik se selským rozumem a investujeme peníze tam, kde to dává největší smysl.

  • Technické audity e-shopu a kampaní
  • Strategie a správa sociálních sítí
  • Výkonnostní PPC reklama
  • Srovnávače zboží 
  • Datová analytika a reporting

Wine Office Bar & Eshop

Cava není Káva

Začali jsme se starat o kompletní komunikaci a propagaci wine baru na sociálních sítích. Postupem jsme přidali i výkonnosntní kampaně pro eshop. A teď? Suplujeme interní tým a staráme se o kompletní marketing jako partneři.

Cava není Káva
Typhoon Coffee

Pravá ruská káva ze žaludů a bukvic

Da da

Pravá ruská káva ze žaludů a bukvic
Včelařství domovina

Pomáháme prodávat med online

Malé rodinné včelařství, které dělá nejlepší ochucený med. Přes 20 příchutí a obrovská láska k řemeslu. My se snažíme pomoci efektivním online marketingem, protože tady se počítá každá investovaná koruna. Staráme se o kampaně na Googlu, Facebooku a Instagramu a připravujeme vymazlené newslettery.

Pomáháme prodávat med online
Erotic Store

Neobvyklý, ale zábavný klient

Na první pohled produkt jako produkt. Jenže u erotiky je složité, že máte velmi omezené možnosti reklamy a tak musíte hledat jiné cesty a kličky. My jsme nějaké našli a nyní děláme velmi komplexní digital marketing s velkým přesahem i do offlinu.

Neobvyklý, ale zábavný klient
RB-Bike

Jedinečný zážitek z jízdy

Český výrobce jizdních kol na míru. První fáze projektu se zaměřila na automatiozvaný eshop a konfigurátor výroby. Druhá fáze byla o pomoci s prodejem v onlinu. Koncept jsme postavili na mikro social media kampaních s přesnou cílovkou podpořenou vyhledávací a display reklamou v Googlu, která cílí na širší publika. Výsledkem bylo nízké PNO a spokojený klient.

Jedinečný zážitek z jízdy

Půjdete do
toho s námi?

img4.png
Nahrát soubor
Kliknutím na tlačítko, souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů Chráněno službou recaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení