DigitalCreativeBoost
Kontaktovat

Pomáháme tvořit a rozvíjet
digitální marketing
pro různé značky

Podívejte se také na

Hračkářství Pompo

Kampaně pro CZ a SK trh

Řízení a správa výkonnostních online kampaní pro český a slovenský trh. Kombinace Google kampaní, Skliku, Youtube až po Heureku. Výsledek? Průměrné měsíční ROI kolem 22.

Kampaně pro CZ a SK trh
Snickers Central Europe

Hraj jako Pelé

Kampaň Hraj jako Pelé od Snickers bylo potřeba doručit velkému množství fanoušků po celé Střední Evropě a aktivovat je k zapojení do soutěže. Strategie se opírala o videokampaně a display reklamu. Po šestitýdenní kampani na Slovensku, Maďarsku, v Rumunsku a v České republice byl úkol splněn. Kampaně měly nejlepší výsledky v rámci celé Evropy. 

Hraj jako Pelé
Wine Office Bar & Eshop

Cava není Káva

Začali jsme se starat o kompletní komunikaci a propagaci wine baru na sociálních sítích. Postupem jsme přidali i výkonnosntní kampaně pro eshop. A teď? Suplujeme interní tým a staráme se o kompletní marketing jako partneři.

Cava není Káva
La Boca Restaurant

Nejlepší paella v Praze

Na začátku byl nápad přinést do centra Prahy pořádný kus Španělska a Argentiny. Před hodně lety. My nyní restauraci pomáhe s digitalizací a online komunikací. Spravujeme sociální sítě, staráme se o propagaci a influencery a posouváme restauraci i do světa ecommerce. Je libo si objednat argentinské steaky na vlastní gril party? No hay problema!

Nejlepší paella v Praze
Amazing Thailand

Thajsko je ráj a Češi to už ví

Zábavná práce se zábavným tématem. Naším úkolem bylo převzít kompletní komunikaci a propagaci na sociálních sítí a udělat pro Čechy z Thajska perfektního místo pro dovolenou. A hlavně je seznámit s tamní kulturou a zvyklostmi, které mohou díky našim radám a tipům zažít na vlastní kůži.

Thajsko je ráj a Češi to už ví
Bookolo system

Zvyšte přímé rezervace

Staráme se o komunikaci na blogu a na sociálních sítích a spravujeme online kampaně v různých platformách podle nastavené strategie. Cílem kampaní je zisk leadu a podpora obchodního oddělení klienta. A udělat z Bookola dominatní značku ve svém segmentu.

Zvyšte přímé rezervace
Hotel Prezident Karlovy Vary

Perfektní lázeňské služby

Vyhlášený karlovarský hotel svým komfortem a lečebnými procedúrami, které zaštiťuje MUDR. Milada Sárová. Dlouhodobá spolupráce začala komunikací na sociálních sítích, novým webem a pokračovala na řízení digitálních kampaní pro český, německý a ruský trh.

Perfektní lázeňské služby
Včelařství domovina

Pomáháme prodávat med online

Malé rodinné včelařství, které dělá nejlepší ochucený med. Přes 20 příchutí a obrovská láska k řemeslu. My se snažíme pomoci efektivním online marketingem, protože tady se počítá každá investovaná koruna. Staráme se o kampaně na Googlu, Facebooku a Instagramu a připravujeme vymazlené newslettery.

Pomáháme prodávat med online
Erotic Store

Neobvyklý, ale zábavný klient

Na první pohled produkt jako produkt. Jenže u erotiky je složité, že máte velmi omezené možnosti reklamy a tak musíte hledat jiné cesty a kličky. My jsme nějaké našli a nyní děláme velmi komplexní digital marketing s velkým přesahem i do offlinu.

Neobvyklý, ale zábavný klient
Maxíkova jazyková školka a jesle

Ty správné školky pro Vaše děti

Segment soukromých školek je extrémně konkurenční prostředí. Pro Maxíka jsme připravili digtiální strategii, která posiluje celý brand a pomáhá s propagací jednotlivých školek v jejich lokalitě. Používáme k tomu PPC kampaně v kombinaci se sociálními sítěmi a dlouhodobou optimalizací webu.

Ty správné školky pro Vaše děti
RB-Bike

Jedinečný zážitek z jízdy

Český výrobce jizdních kol na míru. První fáze projektu se zaměřila na automatiozvaný eshop a konfigurátor výroby. Druhá fáze byla o pomoci s prodejem v onlinu. Koncept jsme postavili na mikro social media kampaních s přesnou cílovkou podpořenou vyhledávací a display reklamou v Googlu, která cílí na širší publika. Výsledkem bylo nízké PNO a spokojený klient.

Jedinečný zážitek z jízdy
STK pro chlapy

Nadační fond Petra Koukala

„Až se chlapi začnou starat o své zdraví jako o auta, budeme mít vyhráno!“ Naší prací bylo informovat veřejnost o existenci fondu a pomocí Social media kampaní doručovat obsah relevantní skupině, která se preventivně nechá vyšetřit u svého lékáře.

Nadační fond Petra Koukala
Mamaison hotels & residences

Od Prahy po Moskvu

Brandové hotely z globální sítě CPI hotels, které můžete navštívit v Praze, Bratislavě, Budapešti nebo Moskvě. Spolupracovali jsme na analytickém měření a propojení rezervačního systému s Google nástroji. Naše hlavní práce a zopdovědnost spočívala v přípravě a řízení online kampaní v Google a Facebooku.

Od Prahy po Moskvu
Accor Hotels

Hotely v Česku, Maďarsku a Slovensku

Accor hotels je celosvětová síť hotelů, pod kterou patří takové značky jako Mercure, Sofitel Mama Shelter nebo hotely Ibis. Se středoevropskou centrálou jsme připravili výkonnostní Google kampaně pro hotely v Čechách, na Slovensku a v Maďarsku.

Hotely v Česku, Maďarsku a Slovensku
Lepší úklid

Opravdu lepší úklid vašich kanceláří

Zajímavý a extrémně konkureční segment uklidových služeb. Cílem bylo získání leadu za nízkou cenu, jelikož konverzní poměr u podobných služeb je velmi nízký. Šli jsme cestou optimalizace webu a posílení pozic klíčových slov na nejvíce konverzní témata. Do toho pomáhe s menšími kampaněmi na sociálních sítích.

Opravdu lepší úklid vašich kanceláří
Mlýnská strouha

Plzeňské Benátky. Genius Loci

Online podpora developerského projektu v centru Plzně. Spolupráci na kampaních v Googlu a na Facebooku jsme museli ukončit o 2 měsíce dřív. Důvod? Prodejní cíle jsme splnili s předtihem a s klientem chystáme další podobné projekty.

Plzeňské Benátky. Genius Loci
Lotabel s.r.o.

Nová koupelna nebo kuchyň?

Lotabel poskytuje komplexní služby v oblasti rekonstrukcí a renovací bytů nebo celých domů. Svému řemeslu rozumí, ale v digitalu to nebylo ono. Převzali jsme zodpovědnost za výsledky a všechny online aktivity a pomáháme především se získáváním nových poptávek.

Nová koupelna nebo kuchyň?

Naši spokojení klienti

siemens.png
KTM.png
Accor-Hotels.png
mnd.png
Green-Ways.png
vaillant.png
Saint-Gobain.png
Unicredit.png
EDUA.png
Euroawk.png
James-Cook.png
Orea.png
Race-Bike.png
Rendl-Light-Studio.png
Statech.png
Deutz-Fahr.png
Viadrus.png
Alax.png
protherm.png

Půjdete do toho
také s námi?

Nahrát soubor
Kliknutím na tlačítko, souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů, jak je popsáno v zásady ochrany osobních údajů Chráněno službou recaptcha (ochrana soukromí, smluvní podmínky)

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení